O firmie

O firmie

Firma "FORMED" Sp. J. działa na rynku polskim i zagranicznym od roku 1989, obsługując firmy z sektora farmaceutycznego, kosmetycznego oraz chemicznego.  Przez lata inwestowaliśmy w rozwój technologii oraz umiejętności naszych pracowników, aby zapewnić jak najwyższą jakość wytwarzanych przez nas produktów.  Dziś wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie przy produkcji opakowań oraz wdrażaniu nowych produktów.

Podstawowym profilem produkcji są opakowania z tworzyw sztucznych dla przedsiębiorstw farmaceutycznych. Od lat specjalizujemy się w wytwarzaniu butelek  i pojemników o małych pojemnościach od 5 ml do 150 ml. Nasze produkty mogą znaleźć zastosowanie w takich artykułach jak leki zakraplające, leki rozpylające, tabletki, proszki, płyny kosmetyczne, chemiczne i wiele innych.

Nasza firma obsługuje wiodące przedsiębiorstwa farmaceutyczne z Polski, Ukrainy, Białorusi oraz Rosji. Proces produkcji jest w pełni zautomatyzowany co pozwala nam zapewnić wysoką jakość towaru oraz oferować atrakcyjną cenę.

W 2003 roku firma wdrożyła system zarządzania jakością ISO 9001. Wprowadzony system zarządzania jakością rozwijaliśmy przez lata, rozszerzając go o wymagania systemu ISO 15378 oraz GMP.

  • CLEANROOM

    Firma "FORMED" Sp. J. działa na rynku polskim i zagranicznym od roku 1989, obsługując firmy z sektora farmaceutycznego, kosmetycznego oraz chemicznego. Przez lata inwestowaliśmy w rozwój technologii oraz umiejętności naszych pracowników, aby zapewnić jak najwyższą jakość wytwarzanych przez nas produktów. Dziś wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie przy produkcji oraz wdrażaniu nowych rozwiązań opakowaniowych.
    WIĘCEJ
  • PRODUKTY

    Nasza firma specjalizuje się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych o pojemnościach od 5ml do 150ml. Nasze produkty mogą znaleźć zastosowanie w takich artykułach jak leki zakraplające, leki rozpylające, płyny kosmetyczne, chemiczne i wiele innych. Oferujemy także usługę wtrysku.
    WIĘCEJ