Cleanroom

Proces produkcji

Proces produkcji

Proces produkcji opakowań przebiega w warunkach klasy D według klasyfikacji czystości powietrza GMP w rezultacie czego nasze produkty mogą być z powodzeniem stosowane w przemyśle farmaceutycznym oraz kosmetycznym. Parametry takie jak temperatura, wilgotność oraz ciśnienie wewnątrz clean roomu są nieustannie kontrolowane co przekłada się na czystość produkcji.

Hala produkcyjna

Hala produkcyjna

W roku 2013 została przeprowadzona gruntowna modernizacja hali produkcyjnej w efekcie której powstało klasowe pomieszczenie czyste. Nowoczesna centrala wentylacyjna, wyposażona w filtry HEPA typu H13, zapewnia 15 wymian powietrza na godzinę oraz czystość powietrza na poziomie poniżej 3 500 000 cząstek o wielkości 0,5 µm na metr sześcienny.

 • O NAS

  Firma "FORMED" Sp. J. działa na rynku polskim i zagranicznym od roku 1989, obsługując firmy z sektora farmaceutycznego, kosmetycznego oraz chemicznego. Przez lata inwestowaliśmy w rozwój technologii oraz umiejętności naszych pracowników, aby zapewnić jak najwyższą jakość wytwarzanych przez nas produktów.
  WIĘCEJ
 • CERTYFIKATY

  W 2003 roku firma wdrożyła system zarządzania jakością ISO 9001:2000. Do dnia dzisiejszego korzystamy z tego systemu, nieustannie go rozwijając. W roku 2018 roku przeprowadziliśmy certyfikację na ISO 15378:2015, dotyczącą Bezpośrednich materiałów opakowaniowych dla produktów leczniczych.
  WIĘCEJ
 • PRODUKTY

  Nasza firma specjalizuje się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych o pojemnościach od 5ml do 150ml. Nasze produkty mogą znaleźć zastosowanie w takich artykułach jak leki zakraplające, leki rozpylające, płyny kosmetyczne, chemiczne i wiele innych. Oferujemy także usługę wtrysku.
  WIĘCEJ