Aktualności

  Packaging Innovation 2020

  Zapraszym do spotkania na 12. Międzynarodowych Targach Opakowań Packaing Innovations 2020

  organizowancyh w Warszaiwe w dniach 1-2 kwietnia 2020 roku.

  Czekamy na Państwa w hali zielonej przy stoisku A5.

  Nowości Jubileuszowe

  Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowe opakowania, które w 2019 roku dołaczają do naszej oferty produktowej.

  Budujemy nową grupę produktów z butelkami o śrdnicy dwintu 14 mm kompletowanymi z dozownikami oraz nakrętką z plombą (seria z kodem 14.).

  Pierwszym kompletem, który proponujemy w tej grupie jest opakowanie z butelką o pojemności 30 ml, kod wyroby: 14.008.

  Sukcesywnie będziemy informować Państwa o nowych pojemnościach dla tej grupy produktów, które będą pojawiać się w ofercie Formed.

   W tym roku proponujemy również Butelkę PE-60 ml o średnicy gwintu 18 mm z dozownikiem i nakrętką z plombą (kod wyrobu 18.008).

  Zapraszamy do składania zapytań o nowe produkty w naszej ofercie.

  Nowe produktu w ofercie Formed 2018

  Nowe opakowania w ofercie w 2018 roku.

  Z przyjemnością informujemy, że oferta butelek kompletowanych z dozownikami i nakrętką z kontrolą pierwszego otwarcia (plombą) powiększyła się o dwie nowe pojemności butelek.

  Do rodziny opakowań o kodzie 15., dołączyły butelka o pojemności: 5 ml oraz II wariant butelki o pojemności 30 ml.

 • O NAS

  Firma "FORMED" Sp. J. działa na rynku polskim i zagranicznym od roku 1989, obsługując firmy z sektora farmaceutycznego, kosmetycznego oraz chemicznego. Przez lata inwestowaliśmy w rozwój technologii oraz umiejętności naszych pracowników, aby zapewnić jak najwyższą jakość wytwarzanych przez nas produktów.
  WIĘCEJ
 • CLEANROOM

  W roku 2013 została przeprowadzona gruntowna modernizacja hali produkcyjnej, w efekcie której powstało klasowe pomieszczenie czyste. Nowoczesna centrala wentylacyjna, wyposażona w filtry HEPA typu H13, zapewnia 15 wymian powietrza na godzinę.
  WIĘCEJ
 • PRODUKTY

  Nasza firma specjalizuje się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych o pojemnościach od 5ml do 150ml. Nasze produkty mogą znaleźć zastosowanie w takich artykułach jak leki zakraplające, leki rozpylające, płyny kosmetyczne, chemiczne i wiele innych. Oferujemy także usługę wtrysku.
  WIĘCEJ